Каплан, Фатіх (PhD (економічні дослідження); доцент кафедри міжнародної торгівлі та логістики Тарської школи прикладних технологій та управління університету Мерсин; Туреччина).
    Аналіз залежностей між прибутками від туризму та економічним зростанням на прикладі окремих середземноморських країн [Текст] / Ф. Каплан, А. Р. Аркташ // Актуальні проблеми економіки : Науковий економічний журнал. - 2015. - № 3. - С. 33-42 : табл. - Бібліогр. в кінці ст. - Стаття англійською мовою. - В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
ББК 65.433(4)в6-2
Рубрики: Экономика
   Економіка

   Финансы туризма, 1960-2011 гг.

   Финанси туризму, 1960-2011 гг.

   Греция
    Греція

    Италия

    Італія

    Турция

    Туреччина

    Франция

    Франція

Кл.слова (ненормовані):
национальные экономики -- національні економітки -- экономический анализ -- економічний аналіз -- панельные данные -- панельні дані -- прибыльность туризма -- прибутковість туризму -- причинно-следственные связи -- причинно-наслідкові зв’язки -- средиземноморские страны -- середземноморські країни -- экономический рост -- економічне зростання -- економічний розвиток -- экономическое развитие
Анотація: Проведено аналіз взаємозалежності між прибутками від галузі туризму та загальним економічним зростанням на прикладі кількох середземноморських країн протягом 1995–2011 років. Для досліджених панельних даних застосовано методи економетричного аналізу, який виявив відсутність будь-якої причинної залежності для Франції, Італії та Туреччини. Взаємна залежність спостерігається у випадку Греції, щодо Іспанії – одностороння залежність (від прибутків від туризму до економічного зростання). Двостороння залежність у випадку Греції свідчить про те, що даній країні необхідно саме туризму приділити значну увагу на шляху виходу з поточної кризи. Для Іспанії знайшла своє підтвердження гіпотеза про економічне зростання, що визначається саме фактором туризму, і це допомагає цій країні розвиватися й надалі. Результати Франції, Італії та Туреччини (повна відсутність взаємозв’язку між прибутками від туризму та економічним зростанням) можна вважати доволі несподіваними та такими, що вимагають подальших досліджень.

Утримувачі документа:
Днепропетровская ЦГБ : г.Днепропетровск, ул. Ленина, 23

Дод.точки доступу:
Аркташ, Алі Різа (PhD (споживча економіка); доцент кафедри міжнародної торгівлі Аланського факультету бізнесу університету Акденіз; Туреччина)