Головна
Авторизація
Прізвище
№ читательского билета
 

Бази даних


Статті, доповіді, тези- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Пошуковий запит: <.>K=земельні кластери<.>
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.


    Ступень, Оксана.
    Кластеризація земельно-господарських систем / О. Ступень // Економіст : науково-практичний журнал. - 2014. - № 2. - С. 41-43 : портр.;а-рис.; а-табл. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
ББК 65.32
Рубрики: Економіка
   Економіка сільського господарства

   Экономика

   Экономика сельского хозяйства

Кл.слова (ненормовані):
земельні відносини -- сільське господарство -- агропромисловий комплекс -- АПК -- земельні кластери -- класифікація земельних кластерів -- сільськогосподарські кооперативи -- зарубіжний досвід -- земельные отношения -- сельское хозяйство -- агропромышленный комплекс -- земельные кластеры -- классификация земельных кластеров -- сельскохозяйственные кооперативы -- зарубежный опыт
Анотація: Представлено структуру земельного кластеру, в якій основна увага концентрується на таких видах діяльності, як виробнича, маркетингова, фінансова та страхова. Проаналізовано основні ознаки кластерів у сфері функціонування земельно-господарських систем. Розглянуто тенденції у сфері інтегральних процесів земельно-господарських систем та виділено два типи інтегрованих утворень: агрохолдинги-об`єднання, утворені на базі великого капіталу. та сільськогосподарські кооперативи, що мають ознаки земельних кластерів і сформовані як результат взаємодії дрібних і середніх сільськогосподарських виробників. Встановлено, що в аграрному секторі виокремлюють такі види інтеграційних процесів, як корпоратизація, кооперація та кластеризація. .важливою проблемою інтеграційного потенціалу українських земельно-господарських систем є те, що в частині формування земельних кластерів у формі сільськогосподарських кооперативів він не використовується належним чином. Охарактеризовано структуру організаційно-правових форм господарювання у сільському господарстві. Зображено розподіл фермерських господарств за площею та кількістю земельних угідь, що є у користуванні цих форм підприємницької діяльності.

Перейти к внешнему ресурсу: \\tower-2008\textlok\Адвокат\Економіст_2014_2\11.pdf
Утримувачі документа:
КЗК ДОУНБ
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)