Головна
Авторизація
Прізвище
№ читательского билета
 

Бази даних


Статті, доповіді, тези- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Пошуковий запит: <.>K=інноваційний потенціал промисловості<.>
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.


    Жуков, Святослав Августович (кандидат економічних наук; завідуючий факультету міжнародної економіки та економічної теорії Ужгородського національного університету; м.Ужгород; Україна).
    Економічна інерційність промисловості України та формування інноваційного потенціалу галузі та регіону [Текст] / С. А. Жуков, Дм. В. Солоха, О. В. Бєлякова // Актуальні проблеми економіки : Науковий економічний журнал. - 2016. - № 7. - С. 16-22. - Бібліогр. в кінці ст. - В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
УДК
ББК 65.30(4УКР)в-80 + 65.04г
Рубрики: Экономика
   Економіка

   Теория региональной экономики

   Теорія регіональної економіки

   Экономика машиностроительной промышленности

   Економіка машинобудівельної промисловості

   Украина
    Україна

Кл.слова (ненормовані):
внедрение прогрессивных технологий -- впровадження прогресивних технологій -- гибкость промышленного производства -- гнучкість промислоавого виробництва -- инновационная активность -- інноваційна активність -- инновационный потенциал промышленности -- інноваційний потенціал промисловості -- инновационный потенциал регионов -- інноваційний потенціал регіонів -- национальные экономики -- національні економіки -- конкурентоспособность промышленности -- конкурентоспроможність промисловості -- производственная мобильность -- виробнича мобільність -- промышленные отрасли -- промибслові галузі -- регионы -- регіони -- терминология -- термінологія -- управленческие стратегии -- управлінські стратегії -- экономическая инерция -- економічна інерція
Анотація: Досліджено поняття економічної інерції, визначено особливості та значення її для промислової галузі. Встановлено, що для промислової галузі характерна висока інерційність та визначено її причини. Зазначено, що економічна інерція позитивно впливає на рівень конкурентоспроможності промислової галузі та регіону, є передумовою забезпечення мобільності та гнучкості для їх підприємств. З'ясовано, що зміни в інноваційній системі промислової галузі та регіону здатні позитивно вплинути на ефективний розвиток. Виявлено, що ефективність інноваційного процесу в економіці регіону неможлива без формування його інноваційного потенціалу. Він повинен бути тісно пов'язаним з ресурсами, які є в галузі або регіоні. Визначено головні завдання та цілі організації процесу управління інноваційним потенціалом галузі та регіону. Окреслено заходи з активізації інноваційної діяльності в галузі та регіоні.

Утримувачі документа:
Днепропетровская ЦГБ : г.Днепропетровск

Дод.точки доступу:
Солоха, Дмитро Володимирович (доктор економічних наук; професор; завідувач кафедрою економіки і менеджменту Київського національного університету культури і мистецтв); Бєлякова, Оксана Володимирівна (кандидат економічних наук; доцент; завідувач кафедрою готельного та ресторанного бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)