Головна
Авторизація
Прізвище
№ читательского билета
 

Бази даних


Статті, доповіді, тези- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Міжнародне підприємництво. Зовнішньоекономічна діяльність підприємств<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Биткін С. (кандидат технічних наук), Литвин В., Редько А.
Назва : Використання розрахункових цін у комерційних переговорах щодо імпорту вогнетривких матеріалів
Місце публікування : Економіка України: щомісячний політіко-економічний журнал на російській та українській мовах/ Держком УРСР по економіці и АH УРСР. - К, 2011. - № 4. - С. 39-44: табл. (Шифр Е32/2011/4)
Примітки : Библиогр. в сносках. - В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
УДК : 339.9
ББК : 65.298
Предметні рубрики: Економіка
Міжнародне підприємництво. Зовнішньоекономічна діяльність підприємств
Экономика
Международное предпринимательство. Внешнеэкономическая деятельность предприятий
Анотація: Охарактеризовано застосовуваний у зовнішньоторгівельній практиці метод розрахункових цін. Показано, як попередній розрахунок цін слід використовувати для формування тактики комерційних переговорів щодо імпорту вогнетривів для футерування шахти доменної печі.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Міхель, Романа Володимирівна (кандидат економічних наук; молодший науковий співробітник відділу розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України»)
Назва : Аналіз динаміки експорту товарів із Львівської області до Європейського Союзу
Місце публікування : Регіональна економіка: Науково-практичний журнал. - Львів: "Регіональна економіка", 2016. - № 2. - С. 62-70: граф. - ISSN 1562-0905. - ISSN 1562-0905
Примітки : на англ. мові. - Бібліогр. в кінці ст. 69-70. - В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
УДК : 339.9
Предметні рубрики: Економіка
Міжнародне підприємництво. Зовнішньоекономічна діяльність підприємств
Экономика
Международное предпринимательство. Внешнеэкономическая деятельность предприятия
Географіч. рубрики: Україна
Украина
Європа
Европа
Львівська область
Львовская область
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): товарні групи--експорт товарів--галузі промисловості--товарна структура--регіони україни--товарные группы--экспорт товаров--отрасли промышленности--товарная структура--регионы украины--экспортные операции--експортні операції--страны-члены ес--країни-члени єс--международные организации--міжнародні організації
Анотація: Львівська область є важливим промисловим, торговим і транспортним центром України, що обумовлено природним географічним розташуванням регіону на кордонах з кралнами-членами ЄС. Для Львівщини, як і для України, ринок ЄС є одним з найбільших ринків збуту. Зважаючи на це, актуальним завданням є проведення оцінки динаміки експортних операцій у Львівській області за товарними групами з країнами-членами ЄС, а також розробка пропозицій і рекомендацій, необхідних для покращення стану розвитку експортного потенціалу області. Метою статті е проведення оцінки стану розвитку експортних операцій у Львівській області за товарними групами з урахуванням вимог ЗВТ між Україною і ЄС. Об ’єктом аналізу е товарна структура експорту у Львівській області до країн-членів ЄС. Результати аналізу динаміки та структури експортній операцій Львівської області з ЄС виявили, що упродовж 2011-2015 рр. спостерігалося погіршення динаміки експорту області у країни-чпени ЄС. Експорт товарів характеризувався схильністю до нестабільності, що свідчило про їх миттєву реакцію на зміни ринку. В експорті Львівщини переважали машинобудівна, харчова, легка та деревообробна промисловості. До позитивних зміну динаміці експорту належить збільшення обсягів експорту продуктів тваринного походження та мінеральних продуктів, а також відсутність протягом аналізованого періоду в експорті як України, так і Львівської області товарної групи, у якій би було зафіксовано стабільне падіння експорту в ЄС. Негативною була зміна тенденції експорту на спадну у 2015 р. таких товарних груп, як деревина та вироби з деревини, текстильні матеріали та вироби (що вважаються пріоритетними групами експорту), а також продукція хімічної та суміжних видів промислової діяльності. За результатами аналізу визначено, що особливу увагу слід приділити виробникам таких видів переробної промисловості, як виробництво електричного устаткування, оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини, текстильне виробництво, виробництво одягу та виробництво харчових продуктів (у 2014 р. група готових харчових продуктів належала до категорії А), експорт яких до країн-членів ЄС коливався під дією зовнішніх чинників в аналізованому періоді. Вміле використання потенціалу зазначених видів переробної промисловості може дати значний поштовх для розвитку їх експорту.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 339.9
Автор(и) : Волошан, Ірина (кандидат економічних наук)
Назва : Експортні операції: найбільші проблеми при їх здійсненні та шлях до ринку
Місце публікування : Економіст: науково-практичний журнал/ Засновник: фірма "Колегіум". - К, 2017. - № 10. - С. 14-18: табл.; рис.
Примітки : Библиогр. в конце ст. - В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
УДК : 339.9
ББК : 65.298
Предметні рубрики: Економіка
Міжнародне підприємництво. Зовнішньоекономічна діяльність підприємств
Экономика
Международное предпринимательство. Внешнеэкономическая деятельность предприятия
Географіч. рубрики: Україна
Украина
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): експорт товарів--експортні операції--зовнішньоекономічна діяльність підприємств--зовнішня торгівля--проблеми експортних операцій--експортне планування--канали збуту продукції--ризики зовнішньоекономічної діяльності--экспорт товаров--экспортные операции--внешнеэкономическая деятельность предприятий--внешняя торговля--проблемы экспортных операций--экспортное планирование--каналы сбыта продукции--риски внешнеэкономической деятельности
Анотація: Зроблено висновок, що експортери мають ряд проблем при здійсненні експортних операцій та організації зовнішньоекономічної діяльності на підприємстві. Запропоновано загальну схему організації експортної діяльності на підприємстві, що включає чотири етапи: планування, маркетингову стратегію, організаційний етап, ефективність експортних операцій. Розроблено компоненти та процедури для кожного етапу. Їх реалізація допоможе відповісти на проблемні питання експортерів та планувати експортну стратегію підприємства для виходу на світові ринки.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)