Головна
Авторизація
Прізвище
№ читательского билета
 

Бази даних


Статті, доповіді, тези- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Економіцка праці<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 65.240-2
Автор(и) : Бузько І.Р. (Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля; м.Луганськ; Україна), Д'яченко Ю.Ю.
Назва : Формування методологічних основ розвитку персоналу
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - Київ: ВНЗ "Національна академія управління", 2012. - № 3. - С. 8-12 (Шифр А9/2012/3)
Примітки : Библиогр. в конце ст. - В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
ББК : 65.240-2
Предметні рубрики: Экономика
Економіка
Экономика труда
Економіцка праці
Анотація: Проаналізовані підходи до формування методичних основ розвитку персоналу. На підставі аналізу парадигм економічної науки та визнання плюралізму концепцій методологій сучасної економічної науки висунуто вимоги ло організації навчання персоналу.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 65.240(47)в6-2
Автор(и) : Томінц, Полона (професор факультету економіки та бізнесу Університету Марібору; Словенія; PhD (економіка та бізнес)), Реберник, Мирослав
Назва : Гендерні відмінності в підприємницькій освіті і підприємницькій діяльності в частині Придунайського регіону
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки: Науковий економічний журнал/ Нац. академія управління. - Київ: ВНЗ "Національна академія управління", 2012. - № 12. - С. 496-505: табл., граф.
Примітки : Бібліогр. в кінці ст. - Стаття англійською мовоюВ ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
ББК : 65.240(47)в6-2
Предметні рубрики: Экономика
Економіка
Экономика труда
Економіцка праці
Географіч. рубрики: Южная Европа
Південна Європа
Анотація: Описано гендерні відмінності в підприємницькому підході і діяльності у 8 країнах Придунайського регіону Сербії. У всіх проаналізованих країнах менша кількість жінок, ніж чоловіків, упевнена в наявності широких можливостей для бізнесу в їх середовищі; менше жінок упевнені у власних підприємницьких здібностях, знаннях і досвіді. Жінки менш активні як підприємці. Ті, хто отримав формальну або неформальну підприємницьку освіту і практику, з більшою ймовірністю відкриють свій бізнес. Це правило застосовно для обох статей. В середньому, 1 з 5 чоловіків і 1 з 8 жінок здобула формальну, 1 з 7 чоловіків і 1 з 10 жінок - неформальну підприємницьку освіту. У цьому гендерні відмінності значні.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 65.240(4ЧЕШ)в6-2
Автор(и) : Кречовська, Міхаела (PhD; доцент кафедри фінансів та обліку економічного факультету Університету Східної Богемії; м.Пльзєнь; Чехія), Таушль Прочажкова, Петра
Назва : Інтенсифікація підприємницької освіти : нові виклики для розвитку малого та середнього бізнесу
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки: Науковий економічний журнал/ Нац. академія управління. - Київ: ВНЗ "Національна академія управління", 2014. - № 8. - С. 262-271: табл.
Примітки : Бібліогр. в кінці ст. - Стаття англійською мовою.В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
ББК : 65.240(4ЧЕШ)в6-2
Предметні рубрики: Экономика
Економіка
Экономика труда
Економіцка праці
Географіч. рубрики: Центральная Европа
Центральна Європа
Чехия
Чехія
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): бизнес-инкубаторы--бізнес-інкубатори--трудовые ресурсы--трудові ресурси--государственная экономическая политика--державна економічна політика--малый бизнес--малий бізнес--образовательное качество--освітня якість--предприниматели--підприємці--предпринимательское образование--підприємницька освіта--региональная экономика--регіональна економіка--средний бизнес--середній бізнес--студенты--студенти--университеты--університети--экономический потенциал образования--економічний потенціал освіти
Анотація: Показано, наскільки суттєвим для розвитку національної економіки є малий та середній бізнес, що створює нові робочі місця та конкурує на світових ринках. Студенти являють собою значний потенціал для подальшого розвитку МСБ і відповідного росту регіональних економік. Саме тому освіта для підприємців має стати ключовою позицією державної політики з підтримки малого бізнесу. Проведено оцінювання чинного стану бізнес-освіти у Центральній Європі в цілому та у Чехії зокрема. Представлено можливі варіанти рішення проблеми підвищення якості освіти для підприємців на базі університетів, що у подальшому може суттєво сприяти розвитку малого та середнього бізнесу в країні.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)