Головна
Авторизація
Прізвище
№ читательского билета
 

Бази даних


Статті, доповіді, тези- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Каталог книг (1)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=этнонациональная культура<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Азьомов, Віктор (учитель-методист; учитель української мови та літератури)
Назва : Духовна архетипна система етнонаціонального у викладанні української літератури в загальноосвітній школі
Місце публікування : Українська мова і література в школі: Науково-методичний журнал. - К.: Інститут педагогіки АПН України, 2016. - № 4. - С. 31-37
Примітки : В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
УДК : 821.161.2
ББК : 83.3(4Укр)
Предметні рубрики: Литературоведение
Літературознавство
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): духовна архетипна система етнонаціонального--принципи дасе--духовность в образовании--духовність в освіті--етнонаціональна культура--инновации в образовании--инновации в педагогике--інновації в освіті--інновації в педагогіці--методика викладання української літератури--методика преподавания украинской литературы--национальное сознание--національна ідея--національна свідомість--украинская духовность--украинская литература--украинская национальная идея--украинское национальное сознание--українська література--українська національна ідея--українська національна свідомість--этнонациональная культура--этнонациональное сознание--этнонациональный аспект
Анотація: Запропоновано засадничі положення нового методологічного підходу у викладанні української літератури, заснованого на принципах Духовної Архетипной Системи Етноціонального.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ковалець, Лідія
Назва : "Нема світа понад рідне": образ Буковини в художньому осягненні Юрія Федьковича
Місце публікування : Слово і час: Науково-теоретичний журнал. - К.: НАН України; Інститут літератури ім. Т.Г. Шевченка; Національна спілка письменників України, 2016. - № 1. - С. 3-12 (Шифр С9/2016/1)
Примітки : Література : 20 назв. - В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
УДК : 821.161.2
ББК : 83.3(4Укр)
Предметні рубрики: Літературознавство
Литературоведение
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): образ буковин--гуцульская этнокультура--етнонаціональна культура--концептуально-образний аналіз--концептуально-образный анализ--национальная тема в литературе--національна тема в літературі--образ украины в литературе--образ україни в літературі--украинская литература--українська література--этнонациональная культура
Анотація: Осмислено концептуальний образ у художньому універсумі Ю. Федьковича - образ його рідної Буковини, Буковинської Гуцулії.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Веденєєв В. О. (Криворізький національний університет; Кривий Ріг)
Назва : Теоретичні засади соціокультурного виміру сучасного процесу самоідентифікації громадян України
Місце публікування : Грані: Науково-теоретичний і громадсько-політичний альманах. - Д.: Дніпропетровський нац. ун-т, Центр соц.-політ.досліджень, 2014. - № 6. - С. 125-130 (Шифр Г2/2014/6)
Примітки : Література : С.129-130 : 15 назв
УДК : 32.01
ББК : 66.04
Предметні рубрики: Політика. Політологія
Политика. Политология
Географіч. рубрики: Україна
Украина
Анотація: Аналізується аспект соціокультурного виміру самоідетифікації громадян України в умовах глобалізованого світу, підкреслюється значимість для цього процесу провідних ідей європейської ментальності. Автором робиться висновок, що глобалізація пол ягає не тільки в кількісній зміні соціальних інститутів та розширенні комунікативного простору (від етнонаціонального до загальносвітового), а й у зміні самого характеру міжособових і міжгрупових відносин. Звертається увага на соціально обумовлену пот ребу в формуванні нового типу особистості. Підкреслюється, що, хоча етнонаціональна культура і залишається досить суттєвим підгрунтям для сучасного етапу соціалізації громадян України, але все більш помітною стає тенденція формування нової людини - уч асника культуротворчого процесу.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)