Головна
Авторизація
Прізвище
№ читательского билета
 

Бази даних


Статті, доповіді, тези- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Пошуковий запит: <.>K=теории управления предприятием<.>
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Павлик, Володимир Петрович (кандидат технічних наук; старший науковий співробітник; Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки")
Назва : Проблеми ефективного управління сільськогосподарськими підприємствами
Місце публікування : Економіка АПК: міжнародний науково-виробничий журнал / Засновник: Міністерство сільського господарства і продовольства України : К., 2015. - № 11. - С. 85-88: табл.
Примітки : Бібліогр. в кінці ст. - В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
УДК : 338.43
ББК : 65.32
Предметні рубрики: Економіка
Економіка сільського господарства
Экономика
Экономика сельского хозяйства
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): сільське господарство--сельское хозяйство--аграрний сектор--аграрный сектор--сільськогосподарські підприємства--сельскохозяйственные предприятия--управління сільськогосподарськими підприємствами--управление сельскохозяйственными предприятиями--теорії управління підприємством--теории управления предприятием--теоретико-методологічні підходи--теоретико-методологические подходы
Анотація: Узагальнено теоретико-методологічні підходи з управління сільськогосподарським підприємством для забезпечення його ефективності. В основу дослідження покладено узагальнення визначення категорій підприємство, управління, дано власне визначення управління сільськогосподарським підприємством. Зосереджено увагу на теоріях економічного росту, рівноваги та встановлено необхідність у теорії на основі передбачень, яка повинна ґрунтуватися не на витратах підприємця, а на ціні покупця. Зазначено, що засоби вимірювання економічної інформації, зокрема визначення економічних показників (продуктивність, рентабельність), мають недоліки щодо системності й точності, методи досліджень недосконалі. Запропоновано новий підхід у методі прогнозування, який полягає в урахуванні балансу між виробництвом і реалізацією продукції та дає змогу наперед визначати обсяг реалізації продукції за певних умов функціонування ринку, залежно від кількості виробників і споживачів. Важливе значення приділено необхідності розробки системи управління підприємством на основі регулювання економічних показників, таких як обсяг реалізації продукції, її ціна, собівартість, затрати праці, що характеризують його діяльність.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)