Головна
Авторизація
Прізвище
№ читательского билета
 

Бази даних


Статті, доповіді, тези- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Пошуковий запит: <.>K=проблемы развития природно-заповедных фондов<.>
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 338.502.3
Автор(и) : Касперевич Л. В. (аспірант)
Назва : Аналіз стану природно-заповідного фонду України та Львівської області
Місце публікування : Інвестиції: Практика та досвід: Аналіз. Прогнози. Коментар/ Засновник: Стадник С.Б. - К: Видавець: Товариство"Соло-Фінанс", 2017. - № 9. - С. 80-86: табл.; 3-рис.
Примітки : Бібліогр. в кінці ст. - В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
УДК : 338.502.3
ББК : 65.28
Предметні рубрики: Економіка
Економіка природокористування, 1992-2021 рр.
Экономика
Экономика природопользования, 1992-2021 гг.
Географіч. рубрики: Україна
Украина
Львівська область
Львовская область
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): природно-заповідні фонди--національні природні парки--проблеми розвитку природно-заповідних фондів--регіони україни--нормативно-правове регулювання--природні заповідники--біосферні заповідники--регіональні ландшафтні парки--заказники--заповідні урочища--ботанічні сади--дендрологічні парки--зоологічні парки--парки-пам'ятки садово-паркового мистецтва--природно-заповедные фонды--национальные природные парки--проблемы развития природно-заповедных фондов--регионы украины--нормативно-правовое регулирование--природные заповедники--биосферные заповедники--региональные ландшафтные парки--заповедные урочища--ботанические сады--дендрологические парки--зоологические парки--парки-памятники садово-паркового искусства
Анотація: Наведено динаміку стану природно-заповідного фонду України та Львівської обл. зокрема. Встановлено, що до структури природно-заповідного фонду входить 11 категорій, які в своєму складі налічують 8246 об'єктів (площею 4,3 млн га), серед яких 663 об'єкти площею 2,5 млн га (57,3% від загальної площі природно-заповідного фонду). Установлено, що найбільш кількісно представлені такі об'єкти природно-заповідного фонду, як заказники, пам'ятки природи, заповідні урочища та парки-пам'ятки садово-паркового мистецтва як на державному, так і регіональному рівні. Однак за площею переважать національні природні парки, які є перспективним напрямом для розвитку і розширення природно-заповідного фонду. Доведено, що частка площі природно-заповідного фонду в адміністративних областях суттєво коливається. Найменшою (до 3%) вона є у Миколаївській, Харківській та Дніпропетровській областях, найбільшою (13—20%) — у Херсонській, Чернівецькій, Закарпатській, Хмельницькій та Івано-Франківській областях. Обгрунтовано основні проблеми, які впливають на розвиток природно-заповідного фонду та обгрунтовано необхідність їх вирішення.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)