Головна
Авторизація
Прізвище
№ читательского билета
 

Бази даних


Статті, доповіді, тези- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=поведінкові особливості<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 65.01в6
Автор(и) : Кремньов, Аркадій Олександрович (кандидат економічних наук; доцент кафедри економіки і фінансів VSB-технічного університету м.О страва; Польща), Тарасова, Тетяна Михалівна
Назва : Економічний аналіз інституту християнської церкви у суспільстві
Серія: Економічна теорія та історія економічної думки
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки: Науковий економічний журнал/ Нац. академія управління. - Київ: ВНЗ "Національна академія управління", 2016. - № 1. - С. 8-19: табл., граф.
Примітки : Бібліогр. в кінці ст. - Стаття англійською мовою.В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
ББК : 65.01в6 + 60.56(0)в
Предметні рубрики: Экономика
Економіка
Общая экономическая теория
Загальна економічна теорія
Социология религии
Соціологія релігії
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): государство--держава--гражданские институты--громадські інститути--доминирующие религии--домінуючі релігії--конкуренция религий--конкуренція релігій--моноконфессиональность--моноконфесійність--монополия доминирующей религии--монополія домінуючої релігії--общественные институты--громадські інститути--поведенческие особенности--поведінкові особливості--поликонфессиональность--поліконфесійність--религиозная власть--релігійна влада--религиозные конфессии--релагійні конфесії--светская власть--світська влада--системные взаимоотношения--системні взаємовідносини--христанская церковь--християнська церква--экономический анализ--економічний аналіз--экономическое поведение--економічна поведінка
Анотація: Досліджено відносини між церквою та суспільством, релігійною та світською владами, що с важливою проблемою протягом всієї історії розвитку суспіільства, продемонстровано два основні підходи до релігійного життя. У першому випадку певна церква (конфесія) оголошує себе єдиною (домінуючою) у державі, і відтак ця релігія визнається за державну. У другому випадку держава дозволяє існування «багатоканальної» віри та кількох церков у суспільстві, не надаючи при цьому офіційної підтримки жодній з них. Застосування економічної теорії до аналізу проблем поведінки церкви як особливого інституту в сучасному суспільстві, а також до реалій церковного життя виявило дилему, яка постала перед церквами. Проаналізовано основні риси поведінки церкви в суспільстві та приклади економічного вибору інституту церкви в сучасному світі.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 65.290г-97
Автор(и) : Іванюта Т.М. (кандидат економічних наук; доцент Національного університету харчових технологій), Берсенева Г.О.
Назва : Економічне обгрунтування поняття адаптації підприємства
Серія: Економічні проблеми розвитку галузей та видів економічної діяльності
Місце публікування : Формування ринкових відносин в Україні: Збірник наукових праць/ Науково-дослідний економіч. ін.-т Мін.-ва економіки та з питань європ. інтеграції Укр. - Київ, 2016. - № 6. - С. 32-35
Примітки : Бібліогр. в кінці ст. - В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
УДК : 330
ББК : 65.290г-97
Предметні рубрики: Экономика
Економіка
Экономика предприятия
Економіка підприємства
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): адаптация предприятий--адаптація підприємств--антикризисное управление--антикризове управління--поведенческие особенности--поведінкові особливості--ситуативность управления--ситуативність управління--терминология--термінологія
Анотація: Розглянуто основні підходи до визначення сутності понять «адаптація» та «адаптація підприємства». Проаналізовано праці науковців та практиків відносно цих понять та сформовано власне бачення трактування «адаптації підприємства».
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 67.51(4УКР)в
Автор(и) : Міняйло Н.Є. (кандидат юридичних наук; професор кафедри кримінального права Національної академії прокуратури)
Назва : Теоретико-методологічні проблеми ідентифікації учасників організованих злочинних угруповань
Місце публікування : Бюлетень Міністерства юстиції України: Офіційне видання. - Київ, 2014. - № 7. - С. 128-134
Примітки : Бібліогр. в кінці ст. - В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
ББК : 67.51(4УКР)в
Предметні рубрики: Кримінологія
Криминология
Анотація: Досліджено проблеми ідентифікації учасників організованих злочинних угруповань. Визначені теоретико-методологічні засади ідентифікації, які ґрунтуються на підтвердженні або спростуванні гіпотези відносно того, що особа може потенційно належати до організованого злочинного світу. Також наведені окремі характеристики, які дають підстави для ідентифікації особи, як учасника організованого злочинного угруповання.
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 65.292(4)в-93
Автор(и) : Канчуков, Марк (аспірант; викладач факультету економіки та бізнес-адміністрування Університету Тарту; Естонія), Ліннас, Анастасія
Назва : Схильність до ризику фінансових директорів корпорацій : порівняння данних по 3 країнах
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки: Науковий економічний журнал/ Нац. академія управління. - Київ: ВНЗ "Національна академія управління", 2013. - № 10. - С. 310-318: схем.
Примітки : Бібліогр. в кінці ст. - Стаття англійською мовою.В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
ББК : 65.292(4)в-93
Предметні рубрики: Экономика
Економіка
Финансы объединений предприятий
Фінанси об'єднань підприємств
Географіч. рубрики: Украина
Україна
Швеция
Швеція
Эстония
Естонія
Анотація: Проведено моделювання схильності до ризику корпоративних фінансових директорів з 3 країн з різним рівнем соціально-економічного розвитку – Швеції, Естонії та України. Результати в цілому узгоджуються з теоретичними дослідженнями з поведінкових фінансів. Тим не менш, є деякі відмінності на рівні країни. Українські менеджери схильні до ризику в драматичних умовах і набагато менше схильні до ризику у сприятливих умовах порівняно з представниками інших двох країн. Українські менеджери більш схильні до ефекту "неповоротних витрат" в умовах економічної кризи в порівнянні з естонськими та шведськими фінансовими менеджерами. Естонські менеджери продемонстрували тенденцію до уникнення ризиків в умовах економічної кризи, на відміну від українських і шведських колег. Шведські менеджери більш схильні йти на ризик в умовах економічного зростання, ніж українські та естонські менеджери.
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 67.51(4УКР)
Автор(и) : Журавська З.В. (кандидат юридичних наук; старший викладач кафедри кримінального права і процесу Волинського національного університету імені Лесі Українки)
Назва : Роль віктимності у механізмі вчинення злочинів в місцях позбавлення волі
Серія: Кримінологія
Місце публікування : Бюлетень Міністерства юстиції України: Офіційне видання. - Київ, 2012. - № 11. - С. 69-76
Примітки : Бібліогр. в кінці ст. - В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
ББК : 67.51(4УКР)
Предметні рубрики: Криминология
Кримінологія
Географіч. рубрики: Украина
Україна
Анотація: Проаналізовано поведінку жертви злочину, яка є однією з причин вчинення злочинів серед засуджених в установах виконання покарань, та запропоновано науково обгрунтовані заходи щодо вирішення наявних прогалин означеної проблематики.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)