Головна
Авторизація
Прізвище
№ читательского билета
 

Бази даних


Статті, доповіді, тези- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Пошуковий запит: <.>K=государтвенные целевые программы<.>
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 65.39(4УКР)г-2
Автор(и) : Мельников О.В. (кандидат технічних наук; докторант Академії фінансового управління України)
Назва : Сутність та ключові параметри формування інформаційної сфери України
Місце публікування : Формування ринкових відносин в Україні: Збірник наукових праць/ Науково-дослідний економіч. ін.-т Мін.-ва економіки та з питань європ. інтеграції Укр. - Київ, 2016. - № 10. - С. 39-44: схем.
Примітки : Бібліогр. в кінці ст. - В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
УДК : 327 + 070.1
ББК : 65.39(4УКР)г-2
Предметні рубрики: Экономика
Економіка
Экономика информатики
Економіка інформатики
Географіч. рубрики: Украина
Україна
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): государственная информационная политика--державна інформаційна політика--государтвенные целевые программы--державні цільові програми--информационная продукция--інформаційна продукція--информационная сфера--інформаційна сфера--информация--інформація--нелимитированные ресурсы--нелімітовані ресурси--стратегические приоритеты--стратегічні пріоритети--терминология--термінологія--управленческие стратегии--управлінські стратегії--устойчивое развитие--сталий розвиток
Анотація: Про те, що інформація та знання трактуються як нелімітовані ресурси, використання яких повинно забезпечити існування та розвиток людського суспільства. Інформаційні потреби людства мають чітку тенденцію до зростання, задоволення яких потребує виробництва якісної та необхідної інформаційної продукції, що не можливо без формування відповідної інформаційної сфери. До інформаційної сфери як економічної системи, повинні бути включені такі елементи: авторське середовище, інформаційно-аналітична діяльність, інформаційні послуги, поширення (передавання) інформації та споживачі інформаційної продукції. Організація взаємодії та координації усіх елементів покликано забезпечити сталий розвиток інформаційної сфери.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)