Головна
Авторизація
Прізвище
№ читательского билета
 

Бази даних


Статті, доповіді, тези- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Стецько, М. В.@<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 658
Автор(и) : Терещенко О. О. (доктор економічних наук; професор кафедри фінансів підприємств ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"), Стецько М. В.
Назва : Системи показників у концепції фінансового контролінгу у сфері бізнесу
Місце публікування : Фінанси України: науково-теоретичний та інформаційно-практичний журнал / Міністерство фінансів України. - К, 2013. - № 11. - С. 66-83: рис. (Шифр Ф4/2013/11)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
УДК : 658
ББК : 65.291
Предметні рубрики: Економіка
Економіка підприємства
Экономика
Экономика предприятия
Анотація: Висвітлено теоретичні і прикладні питання використання систем показників як класичного елементу концепції фінансового контролінгу. Досліджено найпоширеніші в міжнародній практиці системи показників та визначено переваги й недоліки їх практичної імплементації. Обгрунтовано рекомендації щодо вдосконалення алгоритмів розрахунку окремих складових систем показників. Запропоновано інноваційну вартісно-орієнтовану систему показників.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Стецько М. В. (кандидат економічних наук; доцент кафедри фінансів суб'єктів господарювання і страхування)
Назва : Залежність ціни залучення капіталу корпоративним сектором економіки від кредитних рейтингів країни
Місце публікування : Фінанси України: науково-теоретичний та інформаційно-практичний журнал / Міністерство фінансів України. - К, 2015. - № 5. - С. 92-103: табл.
Примітки : Бібліогр. в кінці ст. - В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
УДК : 336.7
ББК : 65.262
Предметні рубрики: Экономика
Кредитно-денежная система
Економіка
Кредитно-грошова система
Географіч. рубрики: Україна
Украина
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): кредитні рейтинги україни--кредитные рейтинги украины--ризики країн--риски стран--витрати на капітал--затраты на капитал--процентні ставки--процентные ставки--корпоративний сектор економіки--корпоративный сектор экономики--суверенні рейтинги країн--суверенные рейтинги стран
Анотація: Розглянуто актуальні питання, пов’язані із впливом низьких кредитних рейтингів України на можливості залучення капіталу корпоративним сектором економіки та на його ціну. З’ясовано, що низькі рейтинги країни та високі премії за ризики, які очікуються капіталодавцями, зумовлюють витіснення капіталу з реального сектору економіки до спекулятивного. Доведено, що суверенні рейтинги відбиваються на рівні локальних процентних ставок, а отже, визначають витрати на капітал для корпоративного сектору. Обґрунтовано, що, змінивши параметри, котрі визначають рейтинг країни, можна зменшити її премію за ризик, а отже, рівень локальних процентних ставок, а також, що заходів впливу на параметри, котрі визначають рейтинг країни, доцільно вживати з боку як державних органів, так і менеджменту корпоративних підприємств.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 658
Автор(и) : Стецько М. В. (кандидат економічних наук; доцент кафедри фінансів суб'єктів господарювання і страхування Тернопільського національного економічного університету)
Назва : Вплив імовірності дефолту на ставку витрат підприємства на позичений капітал
Місце публікування : Фінанси України: науково-теоретичний та інформаційно-практичний журнал / Міністерство фінансів України. - К, 2015. - № 8. - С. 88-100
Примітки : Бібліогр. в кінці ст. - В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
УДК : 658
ББК : 65.291
Предметні рубрики: Економіка
Економіка підприємства
Экономика
Экономика предприятия
Географіч. рубрики: Україна
Украина
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): дефолт позичальника--імовірність дефолту--позиковий капітал підприємств--ставка витрат на позиковий капітал--капітал підприємств--кредитні ризики підприємств--вартість активів підприємств--кредитний рейтинг--ставка дисконтування--вартість бізнесу--дефолт заемщика--вероятность дефолта--заемный капитал предприятий--ставка затрат на заемный капитал--капитал предприятий--кредитные риски предприятий--стоимость активов предприятий--кредитный рейтинг--ставка дисконтирования--стоимость бизнеса
Анотація: Досліджено низку проблемних питань, пов'язаних із впливом кредитних ризиків та ймовірності дефолту позичальника на ставку витрат на позичений капітал. З'ясовано ключові фактори, що впливають на процентну ставку на позиковий капітал, з одного боку, та на ставку витрат на відповідний капітал- з другого. Доведено, що у процесі обгрунтування фінансово-інвестиційних рішень слід оперувати не величиною витрат на позичений капітал, відображеною у фінансовій звітності за відповідний період, чи процентною ставкою, зафіксованою у кредитному договорі, а ставкою витрат на позиковий капітал. Ця ставка має використовуватися для визначення ставки дисконтування, котра є ключовим елементом інвестиційних розрахунків, обчислення справедливої вартості активів, оцінювання вартості бізнесу.
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 336.0/.5
Автор(и) : Стецько М. В. (кандидат економічних наук; доцент; доцент кафедри фінансів суб'єктів господарювання і страхування)
Назва : Система регулювання ринку капіталів України: міжнародний вимір
Місце публікування : Фінанси України: науково-теоретичний та інформаційно-практичний журнал / Міністерство фінансів України. - К, 2017. - № 2. - С. 96-109: табл.
Примітки : Библиогр. в конце ст. - В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
УДК : 336.0/.5
ББК : 65.261
Предметні рубрики: Економіка
Фінансовий ринок, 2010-2016 рр.
Экономика
Финансовая система, 2010-2016 гг.
Географіч. рубрики: Україна
Украина
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): ринок капіталу--регулювання ринку капіталу--маніпулювання ринком капіталу--фіктивні цінні папери--ринок цінних паперів--фондовий ринок--очищення ринку--рейтингування ринку капіталу--алокація капіталу--міжнародна конкурентоспроможність ринку капіталу--нормативно-правове регулювання--рынок капитала--регулирование рынка капитала--манипулирование рынком капитала--фиктивные ценные бумаги--рынок ценных бумаг--фондовый рынок--очищение рынка--рейтингование рынка капитала--аллокация капитала--международная конкурентоспособность рынка капитала--нормативно-правовое регулирование
Анотація: Висвітлено низку питань, пов'язаних із регулюванням ринку капіталів в Україні. З'ясовано, що за якістю регулювання ринку цінних паперів країна посідає одне з останніх місць у світовому рейтингу конкурентоспроможності. Пропоноване дослідження є обґрунтування напрямів реформування системи регулювання ринку капіталів в Україні з огляду на світові тенденції. Розкрито недоліки в регулюванні ринку капіталів та в системі регулювання, а саме: брак механізмів виявлення й нейтралізації фіктивних емітентів, фактів маніпулювання ринком та інсайдерської торгівлі. Показано, що неналежне здійснення регулювання й нагляду може призвести до зловживань із боку окремих учасників ринку та до руйнування ринку загалом. Окреслено стратегічні й оперативні цілі системи регу- лювання ринку. Основними оперативними завданнями регуляторних і контрольних заходів є: очищення ринку від фіктивних активів, запобігання спробам маніпулювання цінами на окремі активи та ринком у цілому, а також запровадження прозорих, зрозумілих і однакових для всіх правил гри на ньому. Проведено критичний аналіз економічних ознак фіктивності емітентів цінних паперів та обґрунтовано необхідність надання контролюючому органу права перевірки достовірності звітності окремих емітентів. У стратегічному плані система регулювання ринку капіталів має бути інтегрована в міжнародний простір. Визначено напрями входження вітчизняної системи регулювання ринку капіталів у відповідні міжнародні інститути. Встановлено, що одночасно з реформуванням системи регулювання ринку капіталів слід вжити заходів із підвищення довіри до нього. Обґрунтовано, що для забезпечення повноцінного регулювання ринку треба розширити повноваження регулятора, а також здійснювати нагляд за інституціями, які формують інфраструктуру ринку (аудиторськими компаніями, рейтинговими агенціями, реєстраторами, фінансовими аналітиками).
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)