Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 65.433(7ЕКВ)в7-2
Автор(и) : Паладінес Амакуема, Джессер Роберто (сільськогосподарський економіст; спеціаліст з менеджменту та сільськогосподарського маркетингу кафедри економіки факультету бізнес-освіти Технічного університету м.Машала; Еквадор)
Назва : Аналіз міжнародного туристичного попиту в економіці Еквадору
Серія: Світове господарство і міжнародні економічні відносини
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки: Науковий економічний журнал/ Нац. академія управління. - Київ: ВНЗ "Національна академія управління", 2017. - № 7. - С. 40-49: табл., граф.
Примітки : Стаття англійською мовою. - Бібліогр. в кінці ст. - В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
УДК : 338.48
ББК : 65.433(7ЕКВ)в7-2
Предметні рубрики: Экономика
Економіка
Экономика туризма, 2000-2016 гг.
Економіка туризму, 2000-2016 рр.
Географіч. рубрики: Эквадор
Еквадор
Колумбия
Колумбія
Перу
США
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): выездной туризм--виїзний туризм--кризисные явления--кризові явища--экономическое моделирование--економічне моделювання--cusum/cusumsq тест--международный туризм--міжнародний туризм--организационное структурирование--організаційне структурування--отраслевое прогнозирование--галузеве прогнозування--системные взаимосвязи--системні взаємозв'язки--социально-экономические кризисы--соціально-економічні кризи--тест cusum/cusumsq--тест тода-ямамото--тода-ямамото тест--туристический спрос--тристичний попит
Анотація: Досліджено фактори, що впливають на попит в туристичному секторі Еквадору, для чого використано дані за 2000–2016 рр. щодо туристичних потоків з Колумбії, Перу та США. Ці три країни обрано для аналізу через те, що разом на них припадає понад 70% всього в’їзного туризму Еквадору. Тест на авторегресивний розподільчний лаг показав, що для даних по Перу та США спостерігається як коротко-, так і довготермінова залежність, а також значна еластичність кореляції. Причинно-наслідковий зв’язок для цих двох моделей також підтверджується за допомогою тесту Тода-Ямамото. Тести CUSUM/CUSUMSQ також підтверджують стабільність даних моделей. У випадку ж Колумбії модель не демонструє будь-якої значної кореляції.
Утримувачі документа:
ДЦГБ